0
Teriyaki Beef Chow Mein Noodles, 4 oz Bowl, 8/Carton
$26.47
The next time you crave Chinese food, simply reach in your cupboard for Nissin Chow Mein. The secret is in the savory sauce. Noodles with sweet teriyaki flavor are ready in five simple minutes. Food Type: Meal/Entree; Flavor: Teriyaki Beef; Capacity (Weight): 4 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: NSFNIS08723
Categories: Candy, Gum & Mints, Food, Foodservice, Imaging Drums/Photoconductors, Inks & Toners, Meals & Snack Bars, Printing Supplies, Technology
Brand: NissinĀ®
| Capacity (Weight): | 4 oz |
|---|---|
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | No |
| Flavor: | Teriyaki Beef |
| Food Type: | Meal/Entree |
| Global Product Type: | Meal/Entree Kits |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bowl |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 2.79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.50 × 6.10 in |
Be the first to review “Teriyaki Beef Chow Mein Noodles, 4 oz Bowl, 8/Carton” Cancel reply
Related products
-
WorkStyle Stitched Monthly Planner, 11 x 8.5, Sunbaked Clay Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$13.51 Add to cart -
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
Workstyle Compact Deskpad, 17.75 x 11, White Sheets, Pink Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$23.49 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.