0
Three-Year Extended Express Exchange Service for Select Brother QL/MFC Series
$64.16
Extended warranty express exchange service. Warranty/Service Plan Time Period: 3 yr; Warranty/Service Plan Type: Warranty Extension; Addition/Extension: Extension; Delivery Method: Electronic.
100 in stock
| Activation Date: | End of Original Warranty |
|---|---|
| Addition/Extension: | Extension |
| Covered Products: | Brother QL-800, 810W, 820NWB, 1100l; MFC-J460DW, J480DW, J485DW, J491DW, J497DW |
| Delivery Method: | Electronic |
| Disclaimer Statement: | Terms and conditions apply. Read service agreement carefully for full details. |
| Global Product Type: | Exchange Warranties & Support Packs |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Service Hours: | Monday-Friday, 9 am to 7:30 pm |
| Service Option: | Express Exchange |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Warranty/Service Plan Time Period: | 3 yr |
| Warranty/Service Plan Type: | Warranty Extension |
Additional information
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.00 × 1.00 in |

Reviews
There are no reviews yet.