0
U-Shaped Memory Foam Travel Pillow, 11.8 x 3.74 x 12.6, Khaki
$18.00
Lightweight travel neck pillow in a U-shaped design will keep you comfortable wherever you go. Soft and supportive. Stuffed with high-quality memory foam. Type: Travel Pillow; Color(s): Khaki; Width: 11.8″; Depth: 3.74″.
100 in stock
SKU: BKTBNPM0004
Categories: Breakroom Supplies, Carrying Cases, Cases, Condiments, First Aid & Health Supplies, Food, Foodservice, Janitorial & Facilities, Office, Pillows, Plumbing Parts, Plumbing Supplies, Restroom Accessories, Restroom Cleaners & Accessories, Safety & Industrial, Sinks
Brand: Brookstone®
| Color(s): | Khaki |
|---|---|
| Depth: | 3.74" |
| Global Product Type: | Travel Pillows |
| Height: | 12.6" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Size: | One Size Fits Most |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Type: | Travel Pillow |
| Width: | 11.8" |
Additional information
| Weight | 0.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.24 × 3.93 in |
Be the first to review “U-Shaped Memory Foam Travel Pillow, 11.8 x 3.74 x 12.6, Khaki” Cancel reply
Related products
-
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
WorkStyle Monthly Desk Pad Calendar, 21.75 x 17, White Sheets, Teal Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$26.49 Add to cart -
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.