0
Varieties, Assorted Flavors, 1.75 oz Pack, 30 Packs/Carton
$60.67
The perfect blend of Chex® products with your favorite flavors and snacks. Food Type: Snack Mix; Flavor: Bold Party Blend Chex Mix; Cheddar Chex Mix; Traditional Chex Mix; Capacity (Weight): 1.75 oz; Sugar Free: Yes.
100 in stock
SKU: GRR22000787
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Candy, Gum & Mints, Food, Foodservice, Juices, Meals & Snack Bars, Snacks, Tea
Brand: Chex Mix®
| Capacity (Weight): | 1.75 oz |
|---|---|
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | No |
| Contains Eggs: | No |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | Yes |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | Yes |
| Contains Wheat: | Yes |
| Flavor: | Bold Party Blend Chex Mix; Cheddar Chex Mix; Traditional Chex Mix |
| Food Type: | Snack Mix |
| Global Product Type: | Crackers |
| Gluten Free: | Yes |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Package Includes: | (10) Bold Party Blend Chex Mix; (10) Cheddar Chex Mix; (10) Traditional Chex Mix |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Pack |
| Sugar Free: | Yes |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | Yes |
Additional information
| Weight | 4.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.00 × 11.00 in |
Be the first to review “Varieties, Assorted Flavors, 1.75 oz Pack, 30 Packs/Carton” Cancel reply
Related products
-
Hera Weekly Monthly Planner, Wavy Lines, 11 x 8.5, Black/Gold Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$26.19 Add to cart -

Badge Floral Academic/Calendar Year Wall Calendar, 24 x 36, 12-Month: (Jul 2025 to Jun 2026)/12-Month: (Jan 2026 to Dec 2026)
$34.99 Add to cart -
Dewdrop Academic Weekly Monthly Planner, Watercolor Floral, Blue/Gray/Purple Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$26.19 Add to cart -
Weekly Appointment Book Refill Hourly Ruled, 6.25 x 3.25, White Sheets, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$22.25 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.