0
100% Juice, Ruby Red Grapefruit, 10 oz Bottle, 24/Carton
$74.31
Quench your thirst at home, at the office or on the go with your favorite juice. Bottle is easy to store in your desk, lunch bag, business case or backpack, as well as in your refrigerator. A great source of vitamin C. Stock up for refreshing taste at any time of the day or night. 100% Juice. Beverage Type: Juice; Flavor: Ruby Red Grapefruit; Product Packaging: Bottle; Volume Capacity: 10 oz.
100 in stock
SKU: QKR57161
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Food, Foodservice, Juices, Meals & Snack Bars, Sports Drinks
Brand: Tropicana®
| Beverage Type: | Juice |
|---|---|
| Flavor: | Ruby Red Grapefruit |
| Global Product Type: | Juices |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bottle |
| Special Features: | 100% Juice |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Volume Capacity: | 10 oz |
Additional information
| Weight | 18.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.56 × 7.00 in |
Be the first to review “100% Juice, Ruby Red Grapefruit, 10 oz Bottle, 24/Carton” Cancel reply
Related products
-
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Hera Weekly Monthly Planner, Wavy Lines, 11 x 8.5, Black/Gold Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$26.19 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.