0
Breakfast Cereal, Frosted Mini Wheats, Single-Serve 2.5 oz Cup, 6/Box
$20.09
Individual servings, super-size-to-go cups. Food Type: Breakfast Cereal; Flavor: Frosted Mini Wheats®; Capacity (Weight): 2.5 oz; Product Packaging: Cup.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 2.5 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Flavor: | Frosted Mini Wheats® |
| Food Type: | Breakfast Cereal |
| Global Product Type: | Breakfast Cereals |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Cup |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.10 × 3.40 in |
Be the first to review “Breakfast Cereal, Frosted Mini Wheats, Single-Serve 2.5 oz Cup, 6/Box” Cancel reply
Related products
-
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Mina Weekly/Monthly Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, White/Violet/Peach Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$27.86 Add to cart -
WorkStyle Monthly Desk Pad Calendar, 21.75 x 17, White Sheets, Teal Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$26.49 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.