0
Chill-Its 5050M Mouthpiece Replacement, Black
$9.55
Replacement mouthpiece for ergodyne® Chill-its hydration packs. Material(s): Plastic; Color(s): Black; Height: 3″; Opening Type: Front.
100 in stock
SKU: EGO13058
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Carrying Cases, Cases, File Folders, File Folders, Portable & Storage Box Files, Foodservice, Office, Water Coolers
Brand: ergodyne®
| Color(s): | Black |
|---|---|
| For Use With: | ergodyne® Chill-Its Hydration Packs |
| Global Product Type: | Water Cooler Replacement Parts |
| Height: | 3" |
| Material(s): | Plastic |
| Opening Type: | Front |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 0.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.00 × 1.00 in |
Be the first to review “Chill-Its 5050M Mouthpiece Replacement, Black” Cancel reply
Related products
-
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Dewdrop Academic Weekly Monthly Planner, Watercolor Floral, Blue/Gray/Purple Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$26.19 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.