0
Chunky Chili with Beans, 15.25 oz Bowl, 8/Carton
$67.92
Take this hearty powerhouse on-the-go with Campbell’s Chunky Chili with Beans. Give hunger a total beatdown with spice-driven spoonfuls of beans, seasoned beef and pork and red and green peppers. Food Type: Soup; Flavor: Chunky Chili with Beans; Capacity (Weight): 15.25 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 15.25 oz |
|---|---|
| Contains Dairy: | No |
| Contains Nuts: | No |
| Flavor: | Chunky Chili with Beans |
| Food Type: | Soup |
| Global Product Type: | Soups |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bowl |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 8.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.50 × 3.38 in |
Be the first to review “Chunky Chili with Beans, 15.25 oz Bowl, 8/Carton” Cancel reply
Related products
-
WorkStyle Stitched Monthly Planner, 11 x 8.5, Sunbaked Clay Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$13.51 Add to cart -

Badge Floral Academic/Calendar Year Wall Calendar, 24 x 36, 12-Month: (Jul 2025 to Jun 2026)/12-Month: (Jan 2026 to Dec 2026)
$34.99 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Weekly Appointment Book Refill Hourly Ruled, 6.25 x 3.25, White Sheets, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$22.25 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.