0
Dum-Dum-Pops, 15 Assorted Flavors, 500 Pieces/Bag
$81.43
Classic lollipop that makes things fun! Individually wrapped. Less than 25 calories per pop. Free of major allergens. 500 Pieces. Food Type: Lollipops; Flavor: Blue Raspberry; Blueberry; Bubble Gum; Butterscotch; Cherry; Cotton Candy; Cream Soda; Grape; Mango; Mystery; Root Beer; Sour Apple; Strawberry; Tangerine; Watermelon; Capacity (Weight): 5 lb 3 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR22000772
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Candy, Gum & Mints, Food, Foodservice, Meals & Snack Bars, Snacks, Tea
Brand: Spangler®
| Capacity (Weight): | 5 lb 3 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | No |
| Contains Eggs: | No |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | No |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | No |
| Contains Wheat: | No |
| Flavor: | Blue Raspberry; Blueberry; Bubble Gum; Butterscotch; Cherry; Cotton Candy; Cream Soda; Grape; Mango; Mystery; Root Beer; Sour Apple; Strawberry; Tangerine; Watermelon |
| Food Type: | Lollipops |
| Global Product Type: | Candy |
| Gluten Free: | Yes |
| Kosher: | Yes |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bag |
| Special Features: | 500 Pieces |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 5.30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.50 × 4.00 in |
Be the first to review “Dum-Dum-Pops, 15 Assorted Flavors, 500 Pieces/Bag” Cancel reply
Related products
-
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
WorkStyle Stitched Monthly Planner, 11 x 8.5, Sunbaked Clay Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$13.51 Add to cart -
Lined Notes Pages for Planners/Organizers, 8.5 x 5.5, White Sheets, Undated, 30 Sheets
$8.99 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.