0
Fruit Roll-Ups Fruit Snacks, Strawberry and Tropical Tie-Dye Flavors, 0.5 oz, 72 Pouches/Carton
$73.52
Unroll smiles in every pack! Experience fruit-flavored juiciness in every bite. Bring back the best part of your childhood lunchbox with Fruit Roll Ups. Food Type: Fruit Snacks; Flavor: Strawberry; Tropical Tie-Dye; Capacity (Weight): 0.5 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR22001037
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Breakroom Supplies, Candy, Gum & Mints, Condiments, Drink Mixes, Food, Foodservice, Meals & Snack Bars, Snacks
Brand: Betty Crockerâ„¢
| Capacity (Weight): | 0.5 oz |
|---|---|
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | No |
| Contains Eggs: | No |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | No |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | No |
| Contains Wheat: | No |
| Flavor: | Strawberry; Tropical Tie-Dye |
| Food Type: | Fruit Snacks |
| Global Product Type: | Snacks |
| Gluten Free: | Yes |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Pouch |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 2.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.40 × 11.00 in |
Be the first to review “Fruit Roll-Ups Fruit Snacks, Strawberry and Tropical Tie-Dye Flavors, 0.5 oz, 72 Pouches/Carton” Cancel reply
Related products
-
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -

Badge Floral Academic/Calendar Year Wall Calendar, 24 x 36, 12-Month: (Jul 2025 to Jun 2026)/12-Month: (Jan 2026 to Dec 2026)
$34.99 Add to cart -
WorkStyle Monthly Desk Pad Calendar, 21.75 x 17, White Sheets, Teal Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$26.49 Add to cart -
Warm ‘N Chewey Gluten-Free Blueberry/Lemon Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.