0
Granola Bars, Chewy Trail Mix Cereal, 1.2 oz Bar, 16/Box
$25.70
Energy from pure and natural ingredients brings together the goodness of whole grains and the nutritional benefits of calcium. Food Type: Granola; Flavor: Chewy Trail Mix; Capacity (Weight): 1.2 oz; Sugar Free: Yes.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 1.2 oz |
|---|---|
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Chewy Trail Mix |
| Food Type: | Granola |
| Global Product Type: | Granola Bars |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bar |
| Sugar Free: | Yes |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | Yes |
Additional information
| Weight | 1.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.50 × 4.00 in |
Be the first to review “Granola Bars, Chewy Trail Mix Cereal, 1.2 oz Bar, 16/Box” Cancel reply
Related products
-
Hera Weekly Monthly Planner, Wavy Lines, 11 x 8.5, Black/Gold Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$26.19 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Sweet ‘N Salty Gluten-Free Dark Chocolate Sea Salt Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.