0
Granola Bars, Oats and Honey, 1.5 oz Bar, 49/Carton
$28.99
Energy from pure and natural ingredients brings together the goodness of whole grains and the nutritional benefits of calcium. Food Type: Granola Bars; Flavor: Oats ‘n Honey; Capacity (Weight): 1.5 oz; Product Packaging: Bar.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 1.5 oz |
|---|---|
| Flavor: | Oats 'n Honey |
| Food Type: | Granola Bars |
| Global Product Type: | Granola Bars |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bar |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 5.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.60 × 12.80 in |
Be the first to review “Granola Bars, Oats and Honey, 1.5 oz Bar, 49/Carton” Cancel reply
Related products
-
Abyss Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Badge Geo Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Cover, 13-Month (Jan-Jan): 2026
$35.56 Add to cart -
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart -
WorkStyle Stitched Monthly Planner, 11 x 8.5, Sunbaked Clay Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$13.51 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.