0
Jammers Juice Pouch Variety Pack, 6 oz Pouch, 80/Carton
$52.80
Real fruit juice and 100% daily value of Vitamin C make this Kool-Aid Jammers Juice Pouch Variety Pack a much better option than sugary sodas. Grab a pouch in one of four flavors, like Cherry, Grape, Strawberry Kiwi, or Tropical Punch and enjoy the classic deliciously fruity flavor of Kool Aid. This pack is perfect for packed lunches, or as an on-the-go drink. Beverage Type: Juice Drink; Flavor: Assorted; Product Packaging: Pouch; Volume Capacity: 6 oz.
100 in stock
SKU: GRR60004076
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Candy, Gum & Mints, Food, Foodservice, Juices, Meals & Snack Bars, Snacks
Brand: Kool-Aid
| Beverage Type: | Juice Drink |
|---|---|
| Flavor: | Assorted |
| Flavor Assortment: | Cherry; Grape; Strawberry Kiwi; Tropical Punch |
| Global Product Type: | Juice Drinks |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Pouch |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Volume Capacity: | 6 oz |
Additional information
| Weight | 17.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.50 × 15.25 in |
Be the first to review “Jammers Juice Pouch Variety Pack, 6 oz Pouch, 80/Carton” Cancel reply
Related products
-

Badge Floral Academic/Calendar Year Wall Calendar, 24 x 36, 12-Month: (Jul 2025 to Jun 2026)/12-Month: (Jan 2026 to Dec 2026)
$34.99 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Warm ‘N Chewey Gluten-Free Blueberry/Lemon Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.