0
Little Bites Muffins, Chocolate Chip, 1.65 oz Pouch, 20 Pouches/Carton
$66.21
Mini muffins are delicious simple snacks the whole family will enjoy. With a wholesome flavor, these mini muffins are perfect for an on-the-go snack, lunch box, or afternoon treat. No high-fructose corn syrup, 0 trans fat. Made with real ingredients. Four muffins per pouch. Food Type: Muffins; Flavor: Chocolate Chip; Capacity (Weight): 1.65 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR90000016
Categories: Food, Foodservice, Fresh Food, Meals & Snack Bars
Brand: Entenmann's Little BitesĀ®
| Capacity (Weight): | 1.65 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Contains Nuts |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Chocolate Chip |
| Food Type: | Muffins |
| Global Product Type: | Pastries |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Pouch |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 2.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.00 × 10.00 in |
Be the first to review “Little Bites Muffins, Chocolate Chip, 1.65 oz Pouch, 20 Pouches/Carton” Cancel reply
Related products
-

Badge Floral Academic/Calendar Year Wall Calendar, 24 x 36, 12-Month: (Jul 2025 to Jun 2026)/12-Month: (Jan 2026 to Dec 2026)
$34.99 Add to cart -
Floradoodle Weekly/Monthly Professional Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, Black/White Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$35.14 Add to cart -
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart -
Dewdrop Academic Weekly Monthly Planner, Watercolor Floral, Blue/Gray/Purple Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$26.19 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.