0
Menu Holder For 11 x 17 Menus, Portrait Orientation, 11.7 x 18, Clear/Black/Silver
$6.99
Perfect for use in restaurants, cafes, bars and more. Menu slides in easily. Clear plastic cover protects the item on display from stains and tears. Anti-glare viewing window material. Portrait Orientation. Color(s): Clear/Black/Silver; Width: 11.7″; Height: 18″; Insert Size: 11″ x 17″.
100 in stock
SKU: EXOSPLSMENU1117
Categories: Arts & Crafts, Clipboards, Foodservice, Forms, Recordkeeping & Reference Materials, Frames, Frames & Matting, Furniture, Menu Holders, Office, Room Accessories, Table Service
Brand: Excello Global Products®
| Color(s): | Clear/Black/Silver |
|---|---|
| For Use With: | Menus |
| Global Product Type: | Foodservice Menu Holders |
| Height: | 18" |
| Insert Size: | 11" x 17" |
| Material(s): | Plastic |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Special Features: | Portrait Orientation |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 11.7" |
Additional information
| Weight | 0.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.15 × 0.65 in |
Be the first to review “Menu Holder For 11 x 17 Menus, Portrait Orientation, 11.7 x 18, Clear/Black/Silver” Cancel reply
Related products
-
Warm ‘N Chewey Gluten-Free Blueberry/Lemon Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Warm ‘N Chewy Gluten-Free Oatmeal/Chocolate Chip Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.