0
Midgees, Chocolate, 5 lb Bag, 760 Pieces
$38.98
Choose the classic, iconic candy chew. Tender and delicious, these individually wrapped favorites are perfect for sharing. Chocolate-760 Pieces. Food Type: Chewy Candy; Flavor: Chocolate; Capacity (Weight): 5 lb; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 5 lb |
|---|---|
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | No |
| Flavor: | Chocolate |
| Food Type: | Chewy Candy |
| Global Product Type: | Candy |
| Gluten Free: | Yes |
| Kosher: | Yes |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bag |
| Special Features: | Chocolate-760 Pieces. |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 5.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.00 × 9.50 in |

Reviews
There are no reviews yet.