0
Nutri-Grain Soft Baked Breakfast Bars, Blueberry, Indv Wrapped 1.3 oz Bar, 16/Box
$29.60
Combine deliciousness with calcium, in yummy calcium-enriched fruit snack bars. Soft and delicious bars and bite-sized minis provide the perfect sweet complement to your day. Convenient, individually wrapped snacks are perfect for pockets and purses-great for those on the go. Food Type: Nutrition & Snack Bars; Flavor: Blueberry; Capacity (Weight): 1.3 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 1.3 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Flavor: | Blueberry |
| Food Type: | Nutrition & Snack Bars |
| Global Product Type: | Cereal Bars |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | Yes |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bar |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.00 × 3.06 in |
Be the first to review “Nutri-Grain Soft Baked Breakfast Bars, Blueberry, Indv Wrapped 1.3 oz Bar, 16/Box” Cancel reply
Related products
-
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
WorkStyle Monthly Desk Pad Calendar, 21.75 x 17, White Sheets, Teal Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$26.49 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.