0
Original Ranch Dressing, 40 oz Bottle, 2 Bottles/Carton
$68.67
The combination of savory flavor and creamy texture is so irresistible you’ll want to put Hidden Valley The Original Ranch on everything. So go ahead, pour it on! Food Type: Salad Dressing; Flavor: Ranch; Capacity (Weight): 40 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR90000027
Categories: Breakroom Supplies, Condiments, Food, Foodservice, Fresh Food, Meals & Snack Bars
Brand: Hidden Valley®
| Capacity (Weight): | 40 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Contains Nuts; Gluten-Free |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Ranch |
| Food Type: | Salad Dressing |
| Global Product Type: | Condiments |
| Gluten Free: | Yes |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bottle |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 5.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.00 × 10.00 in |
Be the first to review “Original Ranch Dressing, 40 oz Bottle, 2 Bottles/Carton” Cancel reply
Related products
-
Dewdrop Academic Weekly Monthly Planner, Watercolor Floral, Blue/Gray/Purple Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$26.19 Add to cart -
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Sweet ‘N Salty Gluten-Free Dark Chocolate Sea Salt Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.