0
QuickClips, for Rubbermaid Commercial FG618900BLA/2202581, Resin, Black, 6/Carton
$29.84
Rubbermaid® Commercial Product’s new QuickClip System offers users a simple, on-the-go solution for storing and accessing stick goods. The innovative design allows staff to quickly grab and remove tools from carts without additional effort. Accessory Type: Stick Good Holder; Width: 1.2″; Depth: 3.1″; Height: 2″.
100 in stock
| Accessory Type: | Stick Good Holder |
|---|---|
| Color Family: | Black |
| Color(s): | Black |
| Depth: | 3.1" |
| For Use With: | Rubbermaid® Commercial FG618900BLA, 2202581 |
| Global Product Type: | Cart Tool Caddies & Racks |
| Height: | 2" |
| Material(s): | Resin |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 1.2" |
Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.75 × 2.75 in |

Reviews
There are no reviews yet.