0
Scalloped Edge Traymat, Anniversary Embossed Surface, 19″ x 14″, White, 2,000/Carton
$434.03
Select a tasteful traymat to accent your meals. Attractive mats provide a barrier between the tray and food or utensils. Helpful for preventing mess and making tray clean-up easier. Attractive embossed pattern. Anniversary Embossed Tray Mat. Mat Type: Tray Mat; Application: Trays; Width: 14″; Length: 19″.
100 in stock
| Color Family: | White |
|---|---|
| Color(s): | White |
| Depth: | 14" |
| Global Product Type: | Single-Use Tray Mats |
| Mat Edge: | Scalloped |
| Material(s): | Paper |
| Material Type: | Paper |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Texture/Finish: | Anniversary Embossed |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 19" |
Additional information
| Weight | 40.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.62 × 14.50 in |


Reviews
There are no reviews yet.