0
Stingray Refillable Bottle, 5 oz, White/Black
$23.90
Refillable bottle for Unger Stingray refillable surface cleaning tool system allows you to use your preferred cleaning and/or disinfecting solution! Material(s): Rubber Coated; Color(s): White/Black; Interior Volume Capacity: 5 oz; For Use With: Stingray Refillable System.
100 in stock
SKU: UNGSRBT1
Categories: Carrying Cases, Cases, Cleaning Tools, Janitorial & Facilities, Office, Sprayers & Pumps
Brand: UngerĀ®
| Color(s): | White/Black |
|---|---|
| For Use With: | Stingray Refillable System |
| Global Product Type: | Mixer/Dispenser Bottles |
| Interior Volume Capacity: | 5 oz |
| Material(s): | Rubber Coated |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 0.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.00 × 1.75 in |
Be the first to review “Stingray Refillable Bottle, 5 oz, White/Black” Cancel reply
Related products
-
PRESSTEX Report Cover with Tyvek Reinforced Hinge, Side Bound, Two-Piece Prong Fastener, 3″ Capacity, 8.5 x 11, Dark Blue
$7.64 Add to cart -
Standard Two-Piece Two-Prong Paper Fastener Base and Compressor Sets, 3.5″ Capacity, 8.5″ Center to Center, Silver, 50/Box
$48.06 Add to cart -
PRESSTEX Report Cover with Tyvek Reinforced Hinge, Two-Piece Prong Fastener, 3″ Capacity, 8.5″ x 11″, Red/Red
$10.93 Add to cart -
PRESSTEX Report Cover with Tyvek Reinforced Hinge, Top Bound, Two-Piece Prong Fastener, 2″ Capacity, 11 x 14, Black/Black
$12.38 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.