0
Ten-Compartment Plastic Drawer Organizer, 7.83 x 8.19 x 5.35, Black
$45.25
Maintain clutter-free office drawers. Ten separate storage cups keep a variety of office supplies organized for easy access. Interlocking lips ensure stored items stay in place to prevent accidental loss. Compartments: 10; Height: 5.35″; Width: 7.83″; Depth: 8.19″.
100 in stock
| Color(s): | Black |
|---|---|
| Compartments: | 10 |
| Depth: | 8.19" |
| Global Product Type: | Drawer Organizers |
| Height: | 5.35" |
| Material(s): | Plastic |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 7.83" |
Additional information
| Weight | 1.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.91 × 5.49 in |

Reviews
There are no reviews yet.