0
Variety Pack, Assorted Flavors, 0.38 oz Mini Cups, 180/Carton
$47.98
This variety pack of Coffee mateĀ® coffee creamers will give you six delicious flavors to choose from. A rich, velvety smooth, classic creamer that blends quickly and completely with hot and cold beverages. Flavor: French Vanilla; Hazelnut; Irish Cream; Italian Sweet Cream; Original; Vanilla Caramel; Product Packaging: Mini Cups; Premeasured: Yes; Volume Capacity: 0.38 oz.
100 in stock
SKU: GRR60003005
Categories: Breakroom Supplies, Candy, Gum & Mints, Creamers, Food, Foodservice, Meals & Snack Bars, Snacks
Brand: Coffee mateĀ®
| Flavor: | French Vanilla; Hazelnut; Irish Cream; Italian Sweet Cream; Original; Vanilla Caramel |
|---|---|
| Global Product Type: | Coffee Creamers |
| Kosher: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Premeasured: | Yes |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Mini Cups |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Volume Capacity: | 0.38 oz |
Additional information
| Weight | 5.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.75 × 5.25 in |
Be the first to review “Variety Pack, Assorted Flavors, 0.38 oz Mini Cups, 180/Carton” Cancel reply
Related products
-
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
WorkStyle Stitched Monthly Planner, 11 x 8.5, Sunbaked Clay Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$13.51 Add to cart -
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Weekly Appointment Book Refill Hourly Ruled, 6.25 x 3.25, White Sheets, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$22.25 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.