0
Cookies, Danish Butter, 12 oz Tin
$16.14
High-end quality cookies that have no preservatives or coloring added. The ideal snack for sharing. Food Type: Cookies; Flavor: Danish Butter; Capacity (Weight): 12 oz; Product Packaging: Tin.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 12 oz |
|---|---|
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Danish Butter |
| Food Type: | Cookies |
| Global Product Type: | Cookies |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Tin |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.40 × 2.20 in |

Reviews
There are no reviews yet.