0
Granola Bars, Crunchy Oats and Honey, 1.5 oz Pouch, 28/Box
$29.19
Energy from pure and natural ingredients brings together the goodness of whole grains and the nutritional benefits of calcium. Food Type: Granola; Flavor: Oats & Honey; Capacity (Weight): 1.5 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 1.5 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Contains Dairy: | No |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Oats & Honey |
| Food Type: | Granola |
| Global Product Type: | Granola Bars |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Pouch |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 2.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.63 × 4.45 in |
Be the first to review “Granola Bars, Crunchy Oats and Honey, 1.5 oz Pouch, 28/Box” Cancel reply
Related products
-

Fashion Monthly Planner, 11 x 9, Red/Gold Cover, 15-Month: Jan 2024 to March 2025
$30.09 Add to cart -
Lined Notes Pages for Planners/Organizers, 8.5 x 5.5, White Sheets, Undated, 30 Sheets
$8.99 Add to cart -
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.